0-02-05-193cbcbdde027f5ca1b1f42b0d323efc109aa97ee455746836f0a90b65430412_full

23 вересня на вул. Михайлівській, біля Житомирського театру ляльок утворилося нове місто, де три години прожили особливим, новим життям – особливі люди . Організація «Я – мама!» за підтримки Управління культури Житомирської міської ради та Житомирської Обласної адміністрації провела Фестиваль толерантності «Люди з НЕОБМЕЖЕННИМИ можливостями».

На фестивалі не було «інвалідів», «даунів», «децепешників» – були ЛЮДИ! І їх, попри поганий прогноз погоди, зібралося, як ніколи, багато.

Імпровізоване місто толерантності налічувало п’ять локацій – для різного виду відпочинку й розваг.

В концертній зоні відбулися мотиваційні виступи, спортивні, музичні й хореографічні майстер-класи.

Музичні виступи та душевну хореографію подарували

народний художній колектив хорової студії «Струмочок», що представив Центр творчості для дітей та молоді;

Ансамбль «Сузір’я» від Житомирського вищого професійного училища-інтернату;

народний художній колектив хореографичний ансамбль «Тіп-топ»;

учасники ансамблю «Осінній джаз»;

хореографічний колектив «Зорі Полісся» Березівського навчально-реабілітаційного центру.

Дякуємо Громадській Організації «Діти сонця» за талановитих дітей і їх сонячний танок.

Школа інтернат №2 також долучилася до свята толерантності. Дітки із синдромом Дауна неабияк підняли настрій усім присутнім своєю Українською полькою.

Тут танцювали ті, що не чують, і співали ті, що не розмовляють, – люди з НЕОБМЕЖЕННИМИ можливостями! Вальс у виконанні не чуючих дітей показав, що музика – вона в серці людини. Тут лунали пісні у жестовому виконанні про ненависть до війни та любов до України.

Виступ своїх вихованців презентував Карате клуб «Саторі» та Карате клуб «Додзе». Зелінський Данило продемонстрував техніку ката для спортсменів на інвалідних візках. Чемпіон Андрєєв Ілля показав у техніку бою із лапами серед спортсменів із ДЦП.

Команда «Bisons» з номером силової парної акробатики вдало доповнила спортивну частину фестивалю.

Точно залишиться в пам’яті у всіх присутніх прекрасний вальс, подарований нашими спеціальними гостями – Чекловою Ярославою та Цибрік Богданом. Пара танцює спортивні танці на візках в стилі КОМБІ, що включені в програму параолімпійських ігор. Їх танець важко назвати танцем на візку – то хореографія безумовної любові.

Подяка за працю в концертній зоні й за добре серце ведучому Олександру Зущуку.

В рамках фестивалю пройшли три фотовиставки:

– «Жіночність без кордонів» – всеукраїнський проект для жінок на інвалідних візках;

– «Я-мама!» – фото дітей з особливими потребами разом з мамами;

– презентація клубу «Особлива середа»для молоді з інвалідністю.

Дякуємо активістам клубу «Особлива середа» за надані професійні фото, а також окрему найжіночнішу локацію фестивалю – б’юті-зону. Вона мала неабиякий попит,  оскільки звідти дівчата на візках виїжджали з професійним макіяжем та новими зачісками, готові переміститися до наступної локації – фотозони, щоб поповнити свої портфоліо.

Аніматори від Майстерні дитячих свят «Пломбір» створили прекрасний настрій для наших гостей – від найменших у дитячій зоні до наших зовсім дорослих «особливих» людей, але не менш люблячих весело провести час. Центр успішних дітей «Kids go» влаштував модний показ для дітей.

Дякуємо студії THE SHARIK. Без ваших повітряних кульок фото були б не такими яскравими, а настрій не таким, як у дитинстві!

Участь у фестивалі взяв Житомирський регіональний центр з ФКіС інвалідів “Інваспорт” ЖРЦ «ІНВАСПОРТ». Організована ними локація для найактивніших і найспортивніших мала абсолютний успіх. Проведено відкритий міський турнір з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Турнір присвячено Дню фізичної культури та спорту в рамках Фестивалю толерантності. Бочча – паралімпійський вид спорту та один із найдоступніших видів спорту для людей, які мають складні травми. Поєднує елементи петанку, боулінгу та керлінгу, де необхідні більше не фізичні спортивні дані, а інтелектуальні та тактичні навики. Розмовляючи з учасниками та переможцями турніру, неможливо було не відчути атмосферу перемоги. З метою відзначення учасників турніру нагородження проводились у трьох номінаціях: «Жага до перемоги», «Сила духу»  та Абсолютні переможці.

http://reporter.zt.ua/news/25625-u-zhytomyri-na-mykhailivskii-liudy-z-neobmezhenymy-mozhlyvostiamy-lamaiut-shtampy-foto

https://narodna-pravda.ua/2017/09/23/lyudy-z-neobmezhenymy-mozhlyvostyamy-v-zhytomyri-vidbuvsya-festyval-tolerantnosti-foto/

Leave a Reply

Ваш электронный адрес не будет опубликован.