Проект «Малеча та поліція»

З 12 по 29 листопада 2018р. у м. Житомирі відбулось втілення проекту особливого значення – «Малеча та поліція» для дітей та їх батьків.
Ініціатива ГО «Я – мама!» реалізується в контексті Програми відновлення та розбудови миру в межах програми розвитку ООН в Україні, за підтримки Королівства Нідерландів.
«Малеча та поліція» – театральний тур 30-ма дитячими садочками м. Житомира. За веселим розважальним заходом для діточок стоїть вирішення надсерйозних суспільних завдань:
ознайомлення дітей та дорослих зі своїми правами,
прищеплення дітям базових навиків власної безпеки,
.
Мета проекту – формування позитивного іміджу поліцейського. Зсунути мертву точку недовіри до поліції та закласти засади нового безпечного суспільства.
Житомирський обласний академічний театр ляльок на 45 хвилин відкриває портал у країну Світлофорію, жителями якої стає малеча – з абсолютним захватом і справжньою активною громадською позицією! У розважальній формі діти вивчають правила дорожнього руху та поведінці на дорозі.
Малюки мають можливість познайомитись зі справжнім поліцейським. Діти із задоволенням спілкуються зі сторожами безпеки.
Організатори дарують, як пам’ятку, для малечі – браслети з написом «Поліція-102». Для мам – інформаційні брошури з детальною інструкцією щодо захисту та протидії насилля.

@UNDPUkraine, @EUDelegationUkraine, @DutchEmbassyUkraine, #UNDP#EU#ПРООН#ЄС #Netherlands #Нідерланди @UNDPUkraine, @EUDelegationUkraine, @DutchEmbassyUkraine, #UNDP, #EU, #ПРООН #ЄС #Netherlands #Нідерланди #ЯМАМА

Leave a Reply

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

СТАНЬ ЧАСТЬЮ БЛАГОРОДНОГО И ОЧЕНЬ НУЖНОГО ДЕЛА! Пожертвовать