Свято Різдва для дітей з особливими потребами

Сто сімей, що виховують дітей з обмеженими можливостями, були запрошені на Свято Різдва. Захід було проведено активістами громадської організації «Я – мама». Метою заходу, кажуть організатори, було подарувати цим особливим родинам святковий натрій.
Захід, що відбувався в обласному драматичному театрі, зібрав родини, яких об’єднують схожі проблеми.
Наталія (Дуже мало розуміння. Дуже мало допомоги. Дуже мало всього.)
Світлана ( основна проблема – це не адекватне ставлення оточуючих людей до таких, особливих, дітей.)
Але попри щоденні турботи сьогодні у всіх святковий настрій.
Тетяна (Мы очень ради, что нас приглашают. Мы очень любим такие мероприятия. Мы и в том году были – нам очень понравилось. И сей час пришли – хотим очень подарок получить ? и посмотреть спектакль.)
Свято різдва для родин, у яких виховуються діти з особливими потребами, громадською організацією «Я-мама» проводиться вдруге. Це –можливість подарувати хороший настрій та засвідчити свою підтримку.
Наталія Боровська, голова громадської організації «Я -мама» ( Діти з інвалідністю – це особливі діти. І їхні бать4ки – це особливі люди – у них дуже багато терпіння та любові до своїх дітей. Ми хочемо сказати цим батькам, що вони не одні, нам також не байдужі їхні життя, їхні проблеми, їхні діти. )
Волонтери громадської організації не лише підготували казкову виставу, й намагалися створювати гостям настрій на кожному кроці, даруючи зимові шапочки від благодійників
– Кожен може вибрати собі шапочку до вподоби.
та розважаючи
– …ми просто граємось.
А після веселої вистави на кожного з маленьких гостей чекали вітаміні частування та подарунки.

Відео:

http://www.tvradiozt.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7852:2013-01-14-13-25-37&catid=1:latest-news&Itemid=99

Leave a Reply

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

СТАНЬ ЧАСТЬЮ БЛАГОРОДНОГО И ОЧЕНЬ НУЖНОГО ДЕЛА! Пожертвовать